Przyszłość pamięci masowej: Poznaj cztery powody, dlaczego pamięć masowa open source powinna być częścią strategii IT w Twojej organizacji



 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 

 

 
 
 

 

Opis webinarium

 
W ciągu ostatnich dwóch lat powstało więcej informacji przechowywanych cyfrowo niż w całej historii ludzkości. Eksplozja danych dotyczy każdej firmy. Co roku jest ich więcej średnio o 40%! Oznacza to, że już teraz trzeba odpowiedzieć sobie na kluczowe pytania:

- Co zrobić, by zapewnić pamięci masowej nieograniczoną skalowalność?
- Jak obniżyć koszty przechowywania dużych ilości danych przy zapewnieniu wydajności i szybkiego dostępu do informacji, także z backupu (ważne w kontekście wymogów RODO)?
- Jak uniknąć kosztownego przywiązania do określonego dostawcy rozwiązań storage?
- Jak zapewnić swobodę wyboru sposobu korzystania z danych - plikowo, blokowo i obiektowo - w celu stworzenia "chmury pamięci masowej"?

Poznaj nowe sposoby zarządzania procesami przechowywania i ochrony danych z wykorzystaniem pamięci masowej open source na serwerach HPE.

Zapraszamy na webinar firm HPE i SUSE.

 

Prelegenci

Prelegent: Ziemowit Buczyński, Architekt rozwiązań w SUSE Polska
Ziemowit Buczyński, ukończył fizykę komputerową na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie następnie pracował jako starszy analityk systemowy. Obecnie pracuje w firmie SUSE Polska jako architekt rozwiązań i zajmuje się rozwiązaniami software defined storage oraz bezpieczeństwa opartymi na zarządzaniu tożsamością. Prowadził projekty zarówno w Polsce, jak i za granicą, opracowując architekturę rozwiązań i organizując pracę zespołów roboczych.
Prelegent: Marek Bzura, Architekt rozwiązań enterprise w Hewlett Packard Enterprise Polska
Marek Bzura, absolwent Wydziału Informatyki Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT. W Hewlett-Packard Polska a obecnie Hewlett Packard Enterprise Polska pracuje od roku 1995. Rozpoczynał jako inżynier systemowy HP-UX, a od roku 2008 jest architektem rozwiązań enterprise i zajmuje się m.in. rozwiązaniami in memory computing (np. SAP HANA), bazami danych oraz systemami object storage/sofware defined storage.




infografika